| |
PUNK FORUM Forum Punkowe |
 |
Na ka¿dy temat, nic o punku... - Psychoterapia w Krakowie
zox - Dzisiaj 12:24 Temat postu: Psychoterapia w Krakowie Czy możecie polecić gabinet psychoterapii w Krakowie?
I czy pomogła Wam?
orgg - Dzisiaj 13:25
Tak.
Pomogła.
I to naprawdÄ™ BARDZO.
Człowiek, jeśli oczywiście zaangażuje się w pracę z samym sobą, zmierzy się ze swoimi przekonaniami, pozwoli sobie na refleksje (czasem na nerwy😉), ma możliwość poznanie siebie samego DUŻO LEPIEJ.
Oczywiście czasem trzeba się przyznać przed samym sobą, że pewne rzeczy robiliśmy źle…tak zwyczajnie, po ludzku - źle.
W Krakowie polecam udanie siÄ™ na psychoterapiÄ™ tutaj https://medonow.pl/
|
|