PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Zigi - Pon 27 Gru, 2010

kto mi poleci dobry parowar do 100zl?
PepsiPL - Pon 27 Gru, 2010

Zna ktoś kogoś w Bolonii może? Planuję wycieczkę w lutym i szukam jakiejś kanapy.
bladaczka - Pon 27 Gru, 2010

i niech Ci syn zaśpiewa: http://www.youtube.com/watch?v=KXi55MWXDcE (z tekstem "jest ciągle" zamiast "był kiedys" ) :glupek: :glupek: najlepszego :smile:
suchy693 - Pon 27 Gru, 2010

Fenksy za życzenia i mam nadzieje że co poniektórych zobaczę na Warsaw punx Atak w środe :zongler: :zongler: :zongler: :zongler: :zongler: :zongler: :zongler: :zongler:
Mecenas - Pon 27 Gru, 2010

niestety mnie nie będzie, ale co się odwlecze to nie uciecze :misiek:
prosze przekazać przeprosiny i pozdrowienia dla Joya :roll:

Foxy 68 - Pon 27 Gru, 2010

sto lat Grochówko :bananik:
Szymix - Wto 28 Gru, 2010

Przeszedlem w swieta Mafie II, kurwa, z moim netem dluzej ja sciagalem niz w nia gralem :crazy: jedynka lepsza
PepsiPL - Wto 28 Gru, 2010

Napisał by ktoś za mnie pracę z socjologii??? Stawiam zgrzewę browara.. :faja:
bladaczka - Wto 28 Gru, 2010

rzucili na robotę do której z centrum autobusem dojeżdza się godzinę :/ a do centrum też trzeba dojechać :hmm: myślicie,że jak zażądam służbowego bmw to rzucą się z pomocą ? :lol:

KAPITALIZM KANIBALIZM

Foxy 68 - Wto 28 Gru, 2010

PepsiPL napisał/a:
Napisał by ktoś za mnie pracę z socjologii??? Stawiam zgrzewę browara..

Jaki temat?

Od wczoraj nie mam co robić w robocie oglądam więc youtube, cały już obczaiłem i się nudzę jak cholera :-| kurwa, jak ja nie lubie marnować czasu nei robiąc nic sensownego :/

ide targowac sie o podwyzke chyba :rotfl:

suchy693 - Wto 28 Gru, 2010

nazik napisał/a:
Jak mnie kurwa plecy naparzają :evil: Od 3 czy 4 dni już :/
Naklej sobie plastry rozgrzewajace pomagają :old:
bladaczka - Wto 28 Gru, 2010

moja mama mi kiedyś dawała coś na co mówiono "końska maść"..też pomagało,ale nie mam pojęcia co to.jakieś gluty,ale rozgrzewały i działały
suchy693 - Wto 28 Gru, 2010

bladaczka napisał/a:
moja mama mi kiedyś dawała coś na co mówiono "końska maść"..też pomagało,ale nie mam pojęcia co to.jakieś gluty,ale rozgrzewały i działały
:old:
Ryszard - Wto 28 Gru, 2010

mam w domu w słoiczku taką maść rozgrzewającą, która jest przeznaczona dla zwierząt właśnie, a nie dla ludzi i trzeba przyznać, że tym cudem jak się coś przesmaruje to aż parzy z gorąca :bananik:
BadMotherfucker - Wto 28 Gru, 2010

suchy693 napisał/a:
bladaczka napisał/a:
moja mama mi kiedyś dawała coś na co mówiono "końska maść"..też pomagało,ale nie mam pojęcia co to.jakieś gluty,ale rozgrzewały i działały
Obrazek :old:


Najlepsze pod słońcem cudo - tylko ja mam oryginalną, czeską

bladaczka - Wto 28 Gru, 2010

a ja myślałam,że to tylko taka potoczna nazwa :zdziwienie: przejdź się lepiej do lekarza skoro "domowe" metody nie pomagają..
zachariasz - Wto 28 Gru, 2010

Zawsze się z niej śmiałem i mówiłem na nią "maść na konia" :mrgreen:
Dzemu - Wto 28 Gru, 2010

nazik napisał/a:
Jak mnie kurwa plecy naparzają :evil: Od 3 czy 4 dni już :/


zmien pozycje ;)

Pani Ka - Wto 28 Gru, 2010

Polecam ukraińską maść rozgrzewającą,czarna ze śmiejącą się papryczką na opakowaniu. Ogień! Widok koleżanki tarzającej się w śniegu-rewelka!,sprawdzenie tego na sobie już mniej... Ale pomaga ;-)
Dzemu - Śro 29 Gru, 2010

I co plaster pomogl? Ja znam troche inne plastry ktore pomagaja ;-) durogesic (czy jakos podobnie sie pisze)
suchy693 - Śro 29 Gru, 2010

To tez pomaga na plecy :mrgreen:
ko0niu - Śro 29 Gru, 2010

samo walking bez nordic też pomaga, jogging też pomaga, poranne przysiady, pompki i brzuszki też mogą okazać się bardziej skuteczne niż bieganie dookoła osiedla z kijami za parę stówek
Dzemu - Śro 29 Gru, 2010

nazik ale jakbys sie zdecydowal to wez jakies zdjecie zrob. zajebiscie bys wygladal ;-)
bladaczka - Śro 29 Gru, 2010

boże mój boże bełta w autobusie puściłam :oops: :oops: :oops: :oops: towarzyska kompromitacja,co o mnie na mieście powiedzą :sad: i była nauczycielka francuskiego jechała :hmm: wstyd mi jak cholera.wolę nie kupować tabloidów jutro :zongler:
Foxy 68 - Śro 29 Gru, 2010

mozesz tez pojechac wersja dla ubogich, mianowice: kije od szczotek :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group