PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Dobre kapele w komercyjnych mediach i na komercyjnych festac

wawrzon - Sob 29 Sie, 2009

Ja usłyszałem ksu w "30 tol lista lista" :mrgreen:
Miałem tylko tvp1 tvp2 i polsat - standard jaki ma prawdziwy biały człowiek mieszkający na wsi...


---
Wracając do tematu - media robią lachę i każdy wie co jest dobre a co nie jest... widziałem koncert komet i ich zachowania w Szklarskiej... dla mnie to co z siebie zrobili było żenujące i podłe. Kolejna kapela która pod wpływem mediów się pochujała.
Czy tak będzie z st.city ? Nie życzę im tego w żadnym wypadku i bardzo bym tego nie chciał. Mają wielki potencjał - szkoda by było zjebać to dla tv...

Budyń - Nie 30 Sie, 2009

nikt jeszcze nie wspomniał o koncercie Farbenów z playbacku w TV4? :lol:

od cholery kapel, których słucham, pierwszy raz usłyszałem w radiu (kilka zobaczyłem w TV), ale trzeba pamiętać, że początek lat 90-tych to były inne czasy zupełnie pod tym względem.

Foxy 68 - Pon 31 Sie, 2009

Mecenas napisał/a:
ale sam przyznasz że jak w ustce na prawdzie zostało 15 panków pod sceną to było słabo że aż mi się żal zrobiło kapeli, choc nie przepadam za ni mi

Mi też sie słabo zrobiło jak zaczęli grać i poszedłem po n-te piwo,a że było z kim gadać podczas jego picia to inna kwestia :lol:

ko0niu - Pon 31 Sie, 2009

hahaha pamiętam jak grała prawda!! Szybkie przegrupowanie wszystkich jednostek w okolice parasolek. :lol:
Szo - Pon 07 Wrz, 2009

o co chodzi z tym klipem st city surfers, mogę prosić o oświecenie?:)
ko0niu - Pon 07 Wrz, 2009

zostal nagrany przez kapele w celu promocyjnym, żeby zachęcić ludzi do głosowania na nich. Jak wygrają - zagrają na fescie pod sztandarem Pepsi. Klip jest żenujący, bo jest. :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group