PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Cymes

Szo - Pon 06 Lip, 2009


Mecenas - Pon 06 Lip, 2009

nie działają te linki
Szo - Pon 06 Lip, 2009

już wrzucam gdzie indziej.

http://twojastara666444.w...iheads_skinhead

http://twojastara666444.w...owe_ostrzezenie

xkrzysiekx - Pon 06 Lip, 2009

nie wierze ze jacy skini mogli kiedys tego sluchac w przekonaniu, ze to ich, jak najbardziej powazny band :lol: jednak troche slychac to syntetyczne brzmienei. natomiast wokal zawodowo przepity, "oi!owy" :lol:
Mecenas - Pon 06 Lip, 2009

ja to se pomyslałem że to jakies młodizkai załozyły kapele i szpanują :D
większość streetmusicu pewnie też, szkoda byłoby młodych zrażać do grania :wink:

xkrzysiekx - Pon 06 Lip, 2009

dla rownowagi dodam, ze nasze hardkortkrastpanki postanowiły w podobny sposob zakipic z "grindowego brmzienia", czego efektem : www.myspace.com/soyaholocausto najlepsze, ze komenty byly podobne jak w przypadku stritmjuzik: ze kazdy jakos zaczyna, ze nie am co dzieciakow zneichecac :lol: roznica taka ze za projekt odpowiedzialni byli ludzie i tak zyjacy/działający w zgodzie z ideami diy/hardcore punk attitude , ale jak widac z dystansem do teog podchodzący
Szo - Pon 06 Lip, 2009

W przypadku grindcore ciężko w ogóle cokolwiek brać na poważnie moim zdaniem, bo gdyby tak było, oj to źle by było ;)

No umówmy się, gdyby to było nagrane zgodnie z regułami sztuki, to chyba nikt by nawet nie przypuszczal, ze to prowokacja
- tego typu teksty nie są rzadkością na scenie oi! :)

xkrzysiekx - Wto 07 Lip, 2009

tez prawda :lol: zacisnij swoja piesc na sztywnym kutasie, oi oi skinheads!
Biały - Nie 12 Lip, 2009

Olifant by to wydał lekkim chujem :lol:
wawrzon - Pon 13 Lip, 2009

Biały napisał/a:
Olifant by to wydał lekkim chujem :lol:


Ulicznik by wypromował i banda łysych pał ze streetmus waliła by przy tym konia :wink:

---
Zajebiście zrobione, beka jest, ale niestety tak brzmi polski oj, a niektórzy tego słuchają... to mnie przeraża

Arl - Sob 25 Lip, 2009

I co, jak postepy ze storna cymesa?
Szo - Śro 29 Lip, 2009

wstyd przyznać, ale póki co dupa :) w takim razie, biorę się do roboty!
Stanzberg - Czw 30 Lip, 2009

Jak dla mnie nie musisz nawet projektować tej strony, wystarczy wkleić link do zebranych wszystkich nagrań. 8)
ko0niu - Sob 01 Sie, 2009

dokładnie, zrób paczkę, najlepiej na odsiebie.com bo to bezpłatny serwer, bez limitów. Wszyscy chętnie posłuchają. oi!heads rozpierdala, pierwszy raz to słysze. Ciekaw jestem czy jak byś to wysłał faktycznie do olifanta to czy by nie zaproponowali wydania :lol:
Black_desert_Rose - Sob 01 Sie, 2009

A mi sie hipiska podobała i juz:) wzgledy sentymentalne;)
Anonymous - Wto 01 Wrz, 2009

dopiero teraz udalo mi sie to cale ojheds przesluchac wczesniej mialem przyjemnosc tylko urywki slyszec - jednak Larval i Orgazm_Addicts maja ojowy glos :lol: :lol:
Szo - Śro 02 Wrz, 2009

wkrótce premierowy kawałek cymesa - a konkretniej diss w klimatach rap/ragga :) będzie to featuring z dwoma tuzami bielskiej sceny, oni jeszcze muszą się dograć (planowo - w sobotę, no i parę dni na zabawę z masteringiem)
Stanzberg - Czw 03 Wrz, 2009

Człowieku, nie dawaj tyle czekać :!: :lol:
Anonymous - Czw 03 Wrz, 2009

w sobote? kurwa to po castecie my w KRK zostajemy. Moze zalapiemy sie na ich sesje nagraniowa :lol:
Szo - Czw 15 Paź, 2009

Trochę jestem wkurwiony, bo nagranie po raz kolejny przełożone, ale z dobrych wieści - będzie kolejny nowy kawałek cymesa, tym razem o Romanie Polańskim, inspirowany Jackiem Kaczmarskim :twisted:
Szo - Pią 30 Paź, 2009

http://www.sciagnik.net/p..._ten_halas.html

jakby kto zabył newsa :twisted:

Foxy 68 - Pią 30 Paź, 2009

Szo wrzuc na ten sam serwer to Oi!Heads bo żydowska wrzuta nie lata mi znowu.
Szo - Sob 31 Paź, 2009

a to może tutaj:
http://www.wrzuc.to/pl/linki/oUTi0jbpe

Foxy 68 - Sob 31 Paź, 2009

Szo :lol: naucz się czytać :P


Foxy 68 napisał/a:
Szo wrzuc na ten sam serwer to Oi!Heads bo żydowska wrzuta nie lata mi znowu.

:wink:

Szo - Sob 31 Paź, 2009

no ale to oiheads było na wrzucie jak zobaczyłem sobie posty wstecz :P

Wrzuc.to to co innego niż wrzuta, ale jeśli też ci nie działa to dawaj maila!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group