PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Wasze zdjęcia [Część 4]

antipop77 - Wto 27 Kwi, 2010

no bo jest! tez mi odkrycie :lol: za komuny byl jeszcze wiekszy raj dla pankowcow, ale teraz tez nie jest zle.
Aneta - Wto 27 Kwi, 2010

NuclearwastE napisał/a:
Kazda ideologia jes albo wiencej albo mniej w dupie albo smieszna i daje dla ludzi hobby.


wtf? :roll:

Foxy 68 - Wto 27 Kwi, 2010

NuclearwastE, wydaje mi się,że ładna z Pani kobitka. Jednak jedno małe ale jest, mianowicie: to paskudztwo :/
wawrzon - Wto 27 Kwi, 2010

że twarz ? :lol:
Foxy 68 - Wto 27 Kwi, 2010

:lol: nie tym razem ;-)
wawrzon - Wto 27 Kwi, 2010

dredy ? :lol:
ko0niu - Wto 27 Kwi, 2010

Dredy by jeszcze uszły, kolczyk jest tak samo szpecący jak ten w nosie na środku, jeśli jest to kółeczko. Wtedy laska wygląda jak dojna krowa.
AlterScena - Wto 27 Kwi, 2010

Wasze zdjęcia, wątek jak byk, ale oceny jak na Fotka.pl :rotfl: A już miałem zamieścić swoje [strach]
slayr - Wto 27 Kwi, 2010

Daway! :)
heroina - Wto 27 Kwi, 2010

z samcami jakoś delikatniej się tu obchodzi.





z babami jest tak, że trzeba zawczasu kasować konkurencję ;-)

Foxy 68 - Wto 27 Kwi, 2010

wawrzon napisał/a:
dredy ?

:lol: :lol:
Jak nie toleruje to te by nawet uszły. Oczywiście chodziło mi o ten kolczyk. Nie wiem,ale kurwa jakoś nie cierpie jak dziunia jest całkiem ok a ma szpecące ją metalowe chujstwo. Znaczy w nosie toleruje :smile:

Rotten82 - Wto 27 Kwi, 2010

ja tam lubię jak dziewczyna ma jakieś kolczykki, ale w tym miejscu mi się wybitnie nie podoba. jest to wręcz bariera nie do obejścia. odnośnie dreadów, to są mi obojętne. jednym w dredach ładnie, innym nie. tak samo jak z innymi fryzurami
Foxy 68 - Wto 27 Kwi, 2010

Źle napisałem. Kolczyki w uszach jak najbardziej ok, w nosie niech bedzie ale jakieś w wargach,brodzie,pod nosem czy te pseudo MM to bieda straszna.
Rotten82 - Wto 27 Kwi, 2010

kurde jak dla mnie kolczyki w wardze u panny to coś ultra zajebistego :twisted:
slayr - Wto 27 Kwi, 2010

Bo sam masz :d?
AlterScena - Wto 27 Kwi, 2010

Rotten82 napisał/a:
kurde jak dla mnie kolczyki w wardze u panny to coś ultra zajebistego :twisted:

Zależy w której.

Ja ostatnio dołożyłem 2 kolczyki, po 12 latach przerwy. Czyli teraz mam 34 tu i ówdzie

antipop77 - Wto 27 Kwi, 2010

o kurwa, pare ich masz :grin: pokaz lepiej foty, bo nikt nie wierzy na pewno! ;-)
wawrzon - Śro 28 Kwi, 2010



w przerwie międzyzajęciowej - niedzielne wykłady

Kamyla - Śro 28 Kwi, 2010

o! Mógłbyś zaprezentować w końcu w widoczny sposób czarno-białe kłaki ;-)
Aneta - Śro 28 Kwi, 2010

widzę wawrzon, że u Ciebie na roku same panki :razz: ;)
Zigi - Śro 28 Kwi, 2010

twój kolega z thorem młota to pewnie nazista, antifa już cie wypatrzyła :mrgreen:

To ja sie polansuje fotą z dzisiaj, moja pierwsza nalewa od dawna- wchodze w tryb wakacyjny :twisted:


Uploaded with ImageShack.us

QkiZ - Czw 29 Kwi, 2010

Ładna bomba, kolorek jak Agropol
ko0niu - Czw 29 Kwi, 2010

Zigi napisał/a:
twój kolega z thorem młota to pewnie nazista, antifa już cie wypatrzyła :mrgreen:


Byś się zdziwił ilu tych cichociemnych metaluchów jeździ na koncerty do lasu. ;-)

SantaClaus - Czw 29 Kwi, 2010

zigi człowieku,skad ty te teksty bierzesz,kurwa co drugi mnie rozpierdala,a ja nie smieje sie z byle czego,

taki komplement :oops:


sry za offtop

Zigi - Pią 30 Kwi, 2010

Cytat:
zigi człowieku,skad ty te teksty bierzesz,kurwa co drugi mnie rozpierdala,a ja nie smieje sie z byle czego,

czytam książki, czasami komiksy- to wystarczy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group